Aktualnościprzejdź >>
Newsletterprzejdź >>
Blog neoBANKprzejdź >>
Twitter: neoBANK_newsprzejdź >>
|
|
|
|
neoLOKATA ZYSK 12M
2,00%
oprocentowanie
12 m-cy
okres
1 mln zł
maksymalna kwota
Oferta dostępna wyłącznie w serwisie neoBANK24
Oprocentowanie
2,00%
Typ oprocentowania
stałe
Okres
12 miesięcy
Kwota minimalna
1 tys. zł
Kwota maksymalna
1 mln zł
Odnawialność
tak
Dostępność
neoBANK24
Inne
dla Nowych Środków
Więcej informacji pod numerem 61 8 512 551

Podstawowe
parametry

Dodatkowe
informacje
> prezentowane oprocentowanie obowiązuje od dnia 16.02.2018r.

> możliwość założenia lokaty wyłącznie w serwisie neoBANK24

> nie wiesz na jaką kwotę możesz założyć neoLOKATĘ ZYSK?


Skontaktuj się z Konsultantem neoBANKU pod numerem 61 8 512 551 w celu ustalenia dokładnej kwoty środków jaka może zostać ulokowana na neoLOKACIE ZYSK. Konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

> możliwość przelania środków przeznaczonych na założenie lokaty na rachunek w neoBANKU za pomocą szybkiego przelewu BlueCash lub Express Elixir

> możliwość założenia dowolnej liczby lokat, jednak suma wszystkich lokat założonych przez jednego Klienta nie może przekroczyć górnego progu miliona złotych

> oferta dotyczy nowych środków, przez które należy rozumieć nadwyżkę środków powyżej sumy środków zgromadzonych na dzień 10 grudnia 2017 roku na rachunkach osobistych, oszczędnościowych lub rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, których Klient jest Posiadaczem, prowadzonych w neoBANKU. Do określenia aktualnego salda Posiadacza, na podstawie którego następuje ustalenie nadwyżki środków, nie bierze się pod uwagę zgromadzonych środków w ramach terminowych lokat oszczędnościowych otwieranych w ramach niniejszej oferty, których umowy zostały zawarte po dacie na podstawie której następuje określenie nowych środków.

> automatyczne odnowienie dla kolejnych okresów następuje na warunkach obowiązujących dla standardowej, 12 miesięcznej lokaty z kapitalizacją odsetek po okresie umownym

> kapitalizacja odsetek - na koniec okresu umownego

> w przypadku zerwania lokaty przed okresem umownym - naliczanie odsetek w wysokości 0,05%

> zabezpieczenie gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

> skorzystać z lokaty nie mogą osoby, które na podstawie art. 32 ust.1 pkt. 8 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (j.t.. Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm.) wyraziły sprzeciw, co do przetwarzania dotyczących ich danych osobowych w celach marketingowych oraz które nie wyraziły zgody na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środka komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (j.t. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204 ze zm.)

> od zysków z lokat pobiera się 19% zryczałtowany podatek dochodowy, zgodnie z ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. - o podatku dochodowym od osób fizycznych, przy jednoczesnym uwzględnieniu zasad zaokrągleń podstawy opodatkowania i podatku określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Ordynacja podatkowa
Jak wyliczyć kwotę Nowych Środków?
Oferta dotyczy nowych środków, przez które należy rozumieć nadwyżkę środków powyżej sumy środków zgromadzonych na dzień 10 grudnia 2017 roku na rachunkach osobistych, oszczędnościowych lub rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych, których Klient jest Posiadaczem, prowadzonych w neoBANKU. Do określenia aktualnego salda Posiadacza, na podstawie którego następuje ustalenie nadwyżki środków, nie bierze się pod uwagę zgromadzonych środków w ramach terminowych lokat oszczędnościowych otwieranych w ramach niniejszej oferty, których umowy zostały zawarte po dacie na podstawie której następuje określenie nowych środków.
10.12.2017AKTUALNIE
Kontakt z Konsultantem
W celu określenia dokładnej kwoty, na którą możliwe jest założenie neoLOKATY skontaktuj się z Infolinią neoBANKU pod numerem:
+48 618 51 25 51
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji
od Poniedziałku do Piątku
w godzinach od 08:00 do 18:00
z wyłączeniem ustawowych świąt
Jak założyć Lokatę?
Aby założyć lokatę musisz posiadać Portfel depozytowy lub dowolny rachunek osobisty: neoKONTO, neoKONTO BANKOMATOWE oraz posiadać dostęp do bankowości internetowej neoBANK24.
Nie jesteś Klientem Banku?
Jesteś Klientem Banku?
1
Złóż wniosek
Klinknij przycisk "Załóż lokatę", a następnie wypełnij wniosek o otwarcie Portfela depozytowego lub wniosek o założenie rachunku osobistego neoKONTO. Do tego celu będziesz potrzebował aktualny dokument tożsamości.

ZŁÓŻ WNIOSEK
2
Potwierdź tożsamość
Aktywacje on-line dokonasz wysyłając przelew weryfikacyjny według otrzymanego schematu na Twój nowy rachunek w neoBANKU. Po prawidłowej aktywacji otrzymujesz możliwość dokonywania przelewów na Twój rachunek z którego dokonałeś przelewu weryfikacyjnego.
3
Załóż lokatę
Po zawarciu umowy możesz założyć Lokatę logując się przez Internet do bankowości elektronicznej neoBANK24 i wybierając w sekcji lokat interesującą pozycję.


ZALOGUJ SIĘ DO NEOBANK24
Dlaczego warto założyć lokatę w Banku?
Ochrona środków
Bezpieczeństwo transakcji
Komfortowy dostęp
do środków
Instytucja zaufania publicznego
Wysoka jakość obsługi
Dokumenty do Pobrania
Kontakt
infolinia
+48 618 512 551
sms
+48 661 002 211

neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego.
Wielkopolski Bank Spółdzielczy jest zrzeszony z SGB-Bankiem S.A. w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej