Polecenie przelewu
- Szybki przelew

Usługa Polecenie przelewu - Szybki przelew umożliwia niezwłoczne przekazanie środków na rachunek innego Banku z pominięciem sesji międzybankowych.

Polecenie przelewu - Szybki przelew realizowany jest
natychmiast po złożeniu dyspozycji.

Polecenie przelewu - Szybki przelew umożliwia efektywniejsze zarządzanie środkami finansowymi zgromadzonymi na rachunku.

Express ELIXIR

Pierwszy w Polsce, i drugi w Europie, system rozliczeń płatności natychmiastowych. Umożliwia realizację przelewów międzybankowych w czasie liczonym w sekundach, w trybie 24h/dobę i 365 dni w roku.

Operator | KIR S.A.

Krajowa Izba Rozliczeniowa jest instytucją infrastruktury polskiego sektora bankowego, która pełniąc kluczową rolę w obszarze rozliczeń międzybankowych, jest odpowiedzialna za bezpieczny i prawidłowy ich przebieg oraz za niezawodną elektroniczną wymianę informacji w tym obszarze.

Blue Cash

To skuteczne rozwiązanie służące do realizacji błyskawicznych przekazów pieniężnych między kontami w różnych bankach. W odróżnieniu od funkcjonujących na rynku rozwiązań Blue Cash umożliwia przekazanie środków z banku do banku już w kilka minut.

Operator | Blue Media S.A.

Blue Media funkcjonuje na rynku informatycznym od 1999 r. Spółka dostarcza systemy dla banków oraz instytucji finansowych. Koncentruje się na obsłudze platform transakcyjnych. Innowacyjność, atrakcyjny model biznesowy oraz technologiczne zaawansowanie oferowanych usług to atuty Blue Media na rynku nowoczesnych systemów transakcyjnych.

Kontakt


E-mail

online@neobank.pl
neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego.